ΚΑΛΑΘΙ

OEM Dell 2M Fiber Optic Cable LC-LC 50/125 DX FC 2M

OEM Dell 2M Fiber Optic Cable LC-LC 50/125 DX FC 2M
OEM Dell 2M Fiber Optic Cable LC-LC 50/125 DX FC 2M
  • Διαθεσιμότητα: 126
  • Code: 18967
9.92€
Χωρίς ΦΠΑ: 8.00€

Παραλαβή από το κατάστημα

Μπορείτε να παραλαμβάνετε τις παραγγελίες σας από το σημείο εξυπηρέτησης (Ποσειδώνος 14, Βούλα). Είναι πιθανό προϊόντα που βρίσκονται σε απόθεμα στην αποθήκη να χρειαστούν 1 επιπλέον εργάσιμη ημέρα για να προωθηθούν στο κατάστημα.


Με Courier 

Διαθέσιμο για δέματα μικρού - μεσσαίου όγκου. Η αποστολή της παραγγελίας πραγματοποιείται εντός 2 - 4 ημερών εφόσον το προϊόν είναι διαθέσιμο. Για απομακρυσμένες περιοχές και νησιά ο χρόνος αποστολής ενδέχεται να είναι διαφορετικός.


Με πρακτορείο μεταφορών

Διαθέσιμο για δέματα μεγάλου όγκου. Η παραλαβή γίνεται από την έδρα του πρακτορείου


Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους διαθέσιμους τρόπους αποστολής εδώ