Δικτυακά Accessories

Δικτυακά Accessories
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
TP-LINK UE300 USB 3.0 TO GIGABIT ETHERNET ADAPTER 1-3 Ημέρες

TP-LINK UE300 USB 3.0 TO GIGABIT ETHERNET ADAPTER

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

13.38€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.79€
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODULE, MULTI-MODE LC 1-3 Ημέρες

TP-LINK TL-SM311LM SFP MODULE, MULTI-MODE LC

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

16.39€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.22€
DELL Cable Networking SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1m 1-3 Ημέρες

DELL Cable Networking SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1m

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

23.73€
Χωρίς ΦΠΑ: 19.14€
10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, up to 2Km, switching power ad 1-3 Ημέρες

10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, up to 2Km, switching power ad

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

28.48€
Χωρίς ΦΠΑ: 22.97€
TP-LINK MC210CS GB SINGLE-MODE MEDIA CONVERTER 1-3 Ημέρες

TP-LINK MC210CS GB SINGLE-MODE MEDIA CONVERTER

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

34.24€
Χωρίς ΦΠΑ: 27.61€
DELL Networking Transceiver SFP+, 10GbE-SR 1-3 Ημέρες

DELL Networking Transceiver SFP+, 10GbE-SR

Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κατασκευ..

239.11€
Χωρίς ΦΠΑ: 192.83€

ΑΓΟΡΕΣ 24/7

 

Πραγματοποιήστε online αγορές με απόθεμα πραγματικού χρόνου οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε

ΑΜΕΣΟ SERVICE

 

Η τεχνική ομάδα μας εγγυάται γρήγορο και αξιόπιστο service

ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

 

Συσκευασία υψηλής ποιότητας για ασφαλή μεταφορά

ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

 

Οι παραγγελίες που παραγγέλλονται μέχρι τις 3 μ.μ. θα εξέλθουν από την αποθήκη μας την ίδια ημέρα.