OM1 (62.5/125μ)

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
254221 Fiber Optic PatchCable LC/ST 62,5/125µ 1,0m, LSOH,equip 1-3 Ημέρες

254221 Fiber Optic PatchCable LC/ST 62,5/125µ 1,0m, LSOH,equip

•cable specification: I-VH 2 x 1G •Multimode •connector: ceramic ferrule •claddi..

9.03€
Χωρίς ΦΠΑ: 7.28€

ΑΓΟΡΕΣ 24/7

 

Πραγματοποιήστε online αγορές με απόθεμα πραγματικού χρόνου οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε

ΑΜΕΣΟ SERVICE

 

Η τεχνική ομάδα μας εγγυάται γρήγορο και αξιόπιστο service

ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

 

Συσκευασία υψηλής ποιότητας για ασφαλή μεταφορά

ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

 

Οι παραγγελίες που παραγγέλλονται μέχρι τις 3 μ.μ. θα εξέλθουν από την αποθήκη μας την ίδια ημέρα.