OM3 (50/125μ)

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
255321 Fiber Optic PatchCable SC/SC 50µ OM3 1,0m LSOH,equip 1-3 Ημέρες

255321 Fiber Optic PatchCable SC/SC 50µ OM3 1,0m LSOH,equip

Supports 10 Gigabit Ethernet transmission rate Multi-mode, duplex Connector: ceramic-ferrule Clad..

10.16€
Χωρίς ΦΠΑ: 8.19€

ΑΓΟΡΕΣ 24/7

 

Πραγματοποιήστε online αγορές με απόθεμα πραγματικού χρόνου οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε

ΑΜΕΣΟ SERVICE

 

Η τεχνική ομάδα μας εγγυάται γρήγορο και αξιόπιστο service

ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

 

Συσκευασία υψηλής ποιότητας για ασφαλή μεταφορά

ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

 

Οι παραγγελίες που παραγγέλλονται μέχρι τις 3 μ.μ. θα εξέλθουν από την αποθήκη μας την ίδια ημέρα.